Daikin klimatizace získávají stále na popularitě

Daikin klimatizace

Jelikož letošní léto bylo opravdu krušné a člověk si neustále utíral pot z čela, řada lidí se rozhodla investovat do klimatizací. Klimatizace rozhodně nejsou důvodem nemocí, jsou to naopak pomocníci, kteří ochlazují teplý vzduch v domech a bytových jednotkách. Jelikož letos v létě šly klimatizace doslova na dračku, nabízí se otázka, jaký typ klimatizací byl nejoblíbenější? Podle statistik roste popularita Daikin klimatizací.

Nedávno došlo mimo jiné i ke spotřebitelským testům nástěnných invertorových klimatizací, které mají samostatnou venkovní nebo vnitřní jednotku. Do spotřebitelských testů byly zahrnuty také nástěnné klimatizace zmiňované značky Daikin, jednotlivé modely klimatizace skončily s hodnocením “dobře” nebo “velmi dobře”. Nejlépe se vedlo modelu Ururu Sarara, který se stal vítězem celého testu.

Více o testovaných klimatizacích

I když je skvělé, že roste popularita klimatizacím Daikin, možná se ptáte, co to jsou nástěnné invertorové klimatizace, které mají venkovní a vnitřní jednotku. Pokud hovoříme o invertorových klimatizacích, hovoříme o klimatizacích, které jsou určeny jak k ochlazování vnitřního prostředí při vysokých venkovních teplotách, tak jsou určeny k vytápění, což oceníme hlavně v chladných částech roku.

Pokud jste si do nynějška mysleli, že klimatizace jsou určené jenom pro ochlazování vzduchu, tudíž je využijeme jenom během léta, spletli jste se. Oceníme je i během zimy, kdy plně nahradí topení v jednotlivých částech domu.

Model Ururu Sarara je nejlepší jak pro chlazení, tak pro vytápění

Jak již bylo zmíněno, vítězem celého testu se stal model Ururu Sarara, s nímž jsou spotřebitelé nejvíce spokojení. Byl také označen za nejlepší klimatizaci jak pro chlazení, tak pro vytápění. Klimatizace kromě toho dokáže kondenzovat vodní páry obsažené ve vzduchu, tudíž dokáže v případě potřeby snížit vlhkost v interiéru. Taky zajišťuje výměnu vzduchu za čerstvý a čistý, který je zdraví prospěšný.

Zdroj: https://vetrani.tzb-info.cz/klimatizace-a-chlazeni/19290-klimatizace-daikin-jsou-jasnou-jednickou-na-trhu

You must be logged in to post a comment